De extra opmaak mogelijkheden zijn tijdelijk bij het overzicht van de volieres verwijderd (plaatjes, kleuren, links ed). Als u de volieres zelf bekijkt, is de extra opmaak nog wel aanwezig.
Gestart op : 2009-08-12 Laatste wijziging : 2012-02-02 Aantal keer bekeken : 2734
aantal reacties : 20 laatste : 2012-01-25
Ik heb de hobby een beetje overgenomen van mijn vader, van jongs af aan wel vogels gehad maar niet serieus. Toen ik uit huis ging, kwam de eerste voliere dat is in 2002. Daarna verhuist naar de huidige woning en direct weer voliere geplaatst dit was in 2003. Nu kweek ik voornamelijk met de roodrug zuiver wildkleur en een paar mutatie\'s, waaronder de oranje opaline roodruggen.
Gestart op : 2010-10-27 Laatste wijziging : 2012-02-02 Aantal keer bekeken : 3190
aantal reacties : 67 laatste : 2012-01-31
(01-02-\'12) Nieuwe foto\'s
Een jaar of 7 geleden ben ik met het kweken van vogels begonnen. Diverse soorten zijn er in mijn voliere\'s belandt , maar ook weer gegaan.
De pyrrhura\'s hebben mijn hart gestolen, die zag ik in het park walsrode . En dacht die moet ik hebben.
Het zijn geweldige vogels . Noodgedwongen heb ik in 2009 veel van m\'n koppels verkocht, maar begin nu opnieuw .
Ik wil straks nog weer een voliere erbij zetten. Ben er nog niet over uit wat daar in moet komen. Ik vind zoveel soorten vogels mooi. Mijn zoontje en ik willen volgend jaar met een paar koppels splendids gaan kweken. We gaan het meemaken. Kijken hoe dat gaat. Afgelopen kweekjaar geen enkel jong gehad, ik hoop dat aankomend jaar beter zal worden.
http://www.youtube.com/watch?v=cmdaJ2un1iY
Filmpje van mijn pyrrhura perlata.
En een filmpje van de Bonte Boeren in de huiskamer.http://www.youtube.com/watch?v=yxHiZdARH1I
Gestart op : 2006-09-15 Laatste wijziging : 2012-02-01 Aantal keer bekeken : 30029
aantal reacties : 143 laatste : 2012-02-02
Koppel blauw gele ara nog maar 2maanden in mijn bezit en nu al gelegd (08/01/2012) maar kan niet kijken of ze bevrucht zijn en hoeveel eitjes want pop komt er bijna niet vanaf en is erg agressief.
vandaad 25/01/2012 maracana ook terug gelegd maar vrees dat het niks is man kan niet vliegen staart was volledig stuk en heb deze moeten uittrekken
Vandaag 30/01 3 eitjes kijken of het is iets.
Gestart op : 2006-08-05 Laatste wijziging : 2012-02-01 Aantal keer bekeken : 17309
aantal reacties : 54 laatste : 2011-12-18
ik ben 46 jaar en ben al van klein ventje met vogels bezig al 16 jaar kweek ik nu met papegaaien en grijzeroodstaart en een koppel zwartkop caiques van het jaar 2007 we wonen in Denderleeuw de grijze en de hebben jongen , de caiques hebben voor het eerst eieren op 28/03
Gestart op : 2007-03-12 Laatste wijziging : 2012-02-01 Aantal keer bekeken : 81582
aantal reacties : 73 laatste : 2011-12-25
Birds for sale / Vögel zu verkaufen / Uccelli in vendita / Oiseaux à vendre.
Shipping is possible / Versand ist möglich / Vogels verzenden is mogelijk.
De prijzen van vogels worden alleen telefonisch door gegeven tel: 0031 (0)167 564807
BOURKE’S PARKIET # BOURKE PARAKEET # BOURKESITTICH.
TE KOOP: Male/Mannen meeste vogels zijn Violet factorig.
0
TE KOOP: Female/Poppen meeste vogels zijn Violet factorig.
0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPLENDID PARKIET # SCARLET-CHESTED # SPLENDID PARAKEET # GLANZSITTICH.
TE KOOP: Male/Mannen
0
TE KOOP: Female/Poppen
0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
TURQUOISINE PARKIET # TURQUOISINE PARAKEET # SCHONSITTICH.
TE KOOP: Male/Mannen geen Roodbuiken.
0
TE KOOP: Female/Poppen geen Roodbuiken.
0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ELEGANT PARKIET # ELEGANT PARAKEET # SCHMUKSITTICH.
TE KOOP: Male/Mannen
0
TE KOOP: Female/Poppen
0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BLAUWVLEUGEL PARKIET # BLUEWINGED PARAKEET # FEINSITTICH.
TE KOOP: Male/Mannen
0
TE KOOP: Female/Poppen
0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WITSTUITBARMSIJS # POLARBIRKENZEISIG # CARDUELIS HORNEMANNI.
TE KOOP: Male/Mannen
0
TE KOOP: Female/Poppen
0
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KLEINE BARMSIJS # BIRKENZEISIG # CARDUELIS FLAMMEA CABARET.
TE KOOP: Male/Mannen
0
TE KOOP: Female/Poppen
0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZWARTESIJS # SCHWARZZEISIG # CARDUELIS ATRATA.
TE KOOP: Male/Mannen
0
TE KOOP: Female/Poppen
0
********************************************************************************
OPMERKING:
ALS JE OP HET BEELDSCHERM RECHTS GEEN FOTO’S ZIE SCHUIF DAN DE BLAUWE BALK ONDER NAAR RECHTS DAN KOMEN DE FOTO’S TE VOORSCHIJN.
When you do not see pictures on your screen on the right side, shove the blue balk below aside (to the right) and you will see the pictures.
Dutch to Englisch. Translate program;Übersetzen Programm;Traduire programme;Traduci programma;Traduzir programa: http://translate.google.com/translate_t?hl=en
********************************************************************************
Welkom op de site voor vogelliefhebbers, via deze site wil ik mezelf voorstellen, eigen vogelcollectie beschrijven en huisvesting van de vogels beschrijven. Daar ik erg geïnteresseerd ben in erfelijkheidsleer, heb ik dit uitgeschreven zodat het voor iedereen toegankelijk is.
Veel plezier ermee!
INTRODUCTIE:
Mijn naam is Jack Suikerbuik. Ik ben 63 jaar, getrouwd heb een dochter en een kleindochter.
Ik ben woonachtig in Steenbergen (NB)
Tel: 0031 (0)167 564807
Mobiel:0031 (0)6 83616171
E-Mail:jacksuikerbuik@home.nl
Website http://members.home.nl/jacksuikerbuik/
BEGIN TOT HEDEN: Vanaf 1953 heb ik al vogels, ben begonnen met kanaries en wildzang, in 1963 ben ik lid geworden van Vogellust te Steenbergen deze vereniging is opgeheven in 2012 en ben toen lid geworden bij Vogelvereniging Edel Tijdverdrijf te Dinteloord.
Vanaf 1966 heb ik Neophema-parkieten, in 2000 ben ik Groenlingen(Carduelis chloris) gaan houden, eind december 2009 ben ik gestopt met Groenlingen, de Zwartesijs(Carduelis atrata) heb ik vanaf december 2008, de Witstuitbarmsijs(Carduelis h.hornemanni) heb ik januari 2009, de Kleine Barmsijs(Carduelis f.cabaret) mutanten bruin en Donkerfactor,bruin in oktober 2010 aangeschaft, deze worden bij de Neophema-parkieten gehouden en dat gaat erg goed bij elkaar.
Tevens ben ik lid van verschillende vogelbonden:
N.B.v.V. http://www.nbvv.nl/
B.E.C. http://www.bec-info.com/
S.E.C. http://www.info-sec.nl/
Gespreksgroep Europese Cultuurvogels West-Brabant.
N.S.G. http://www.neophemastudiegroep.nl/
Neophema Studie Groep Forum: http://neophemastudiegroep.nl/SMF/index.php
VogelCafé Forum: http://www.vogelcafe.nl/
Andere hobby’s zijn: fietsen, fotograferen van vogels en schilderen.
Ik heb geen vogels of foto’s van andere vogelliefhebbers gebruikt,alle vogels die op de Site staan zijn van mij zelf. De afgebeelde foto’s van de vogels zijn door mijzelf gemaakt in een fotokast:Lengte 0.65cm X Breedte 0.50cm X Hoogte 0.55cm de fotokast is gemaakt van 9 mm multiplex en binnen en buitenkant is spier wit geschilderd de achtergrond van de fotokast kan ik wisselen met gekleurd karton er zitten aan de bovenzijde 2 TL lampen, de zitstok is draaibaar, foto toestel dat ik gebruik is een SONY DSC-F717 een externe flitser is in de fotokast gemonteerd en het foto toestel staat op een statief.
********************************************************************************
Gestart op : 2010-01-21 Laatste wijziging : 2012-02-01 Aantal keer bekeken : 2872
aantal reacties : 15 laatste : 2012-01-16
Op 03-03-2012 organiseert de Neophema werkgroep i.s.m. Vogelvereniging de Goudvink een keurtechnischedag. Deze dag wordt gehouden in het clubgebouw van vogelvereniging de goudvink te Epe. Op deze dag zullen de ingebrachte Neophema\'s gekeurd en besproken worden door één of meerdere keurmeester(s) van ANBVV. Uiteraard is er hiernaast ook de mogelijkheid om onder het genot van een kopje koffie met een ieder onze vogelhobby te bespreken. Het inbrengen van vogels is voor een ieder mogelijk. Voor het inschrijven van vogels is er een inschrijfformulier aanwezig op de website van de Neophema werkgroep ( www.neophema-werkgroep.nl ) U kunt uw vogels inschrijven tot en met 18 februari a.s. Wij hopen u en uw vogels te mogen verwelkomen op onze keurtechnischedag. Tot dan. Bestuur, Neophema werkgroep.
Mijn naam is David Broch en ben nu sinds een aantal jaren woonachtig in \'s-Gravenzande. Sinds ik hier woon ben ik begonnen met het houden van vogels. Mijn hobby is begonnen met twee koppels agaporniden maar deze waren weer snel weg mede door het maken van teveel geluid.
Hierna heb ik een tijdje engelse grasparkieten gehad, dit zijn op zichzelf leuke vogels om mee te starten.
Maar vanaf het moment dat ik voor het eerst in aanraking kwam met de splendidparkiet was ik eigenlijk direct verkocht.
Eind 2008 ben dan ook begonnen met het bouwen van een nieuwe voliere. En sindsdien heb ik hier 3 koppels splendids in zitten.
Meer info:
www.neophema-werkgroep.nl
www.neophemaforum.nl/forum
Gestart op : 2011-11-28 Laatste wijziging : 2012-02-01 Aantal keer bekeken : 434
aantal reacties : 6 laatste : 2011-12-18
hallo,
ik ben Rianne en ben 12 jaar oud.
mijn eerste ei (8 jan) is 30 jan. uit gekomen.En het 2e ei is 31 jan. uit gekomen.
ik heb 2 volwassen agapornis alle bij wild kleur rood.
had eerst wild kleur rood en oranje kop, maar bleken twee vrouwtjes te zijn dus heb de oranje verkocht.heb dus nog een rode er bij gekocht.
wens iedereen een goed kweek seizoen
Rianne
Gestart op : 2005-02-20 Laatste wijziging : 2012-01-31 Aantal keer bekeken : 26054
aantal reacties : 35 laatste : 2011-07-06
Hallo ik ben Peter de Wilde
Ik ben begonnen met het houden van vogels in 1998. Na verschillende soorten te hebben gehad ben ik uiteindelijk toch bij de Lori\'s terecht gekomen.
Ik ben begonnen met twee koppels Forsten lori\'s.
Momenteel heb ik al enkele andere soorten erbij.