De extra opmaak mogelijkheden zijn tijdelijk bij het overzicht van de volieres verwijderd (plaatjes, kleuren, links ed). Als u de volieres zelf bekijkt, is de extra opmaak nog wel aanwezig.
Gestart op : 2007-12-02 Laatste wijziging : 2008-12-10 Aantal keer bekeken : 5853
aantal reacties : 24 laatste : 2008-12-23
laat gerust een reactie achter
hallo allemaal
ik ben 20 jaar en ik woon in Leuven.... in belgie.
ben al een tiental jaar bezig met deze mooie hobby die dat ik geerfd heb van mijn vader... veel kijkplezier en laat gerust je reactie weten en ik zal af en toe enkele nieuwe foto\'s toevoegen van de werkzaamheden...
Gestart op : 2007-02-22 Laatste wijziging : 2008-12-09 Aantal keer bekeken : 4137
aantal reacties : 5 laatste : 2008-11-27
hallo,
ik ben pieter mijn vogel hobby is 7jaar geleden begonnen
ik begon in een flat in een leeg slaapkamertje die we over hadden daar had ik 2 huiskamer volière staan met parkieten en valkparkieten
toen zijn we verhuisd naar een beneden huurhuis met een tuin waar ik een kippenhok ombouwde tot volière en mijn parkieten en valkparkieten onder bracht
daar bij ging ik kwartels houden en bourkes
deze zomer zijn we weer verhuisd naar een koopwoning met een tuin en een flinke schuur van zo 10m bij 4m
na lang dubbe heb ik besloten de volière in de schuur te maken en er tropen bij te gaan houden
in middels is hij na 1maandje bouwen klaar en de vogels in hun nieuwe woning
zie het resulaat
Gestart op : 2008-11-29 Laatste wijziging : 2008-11-29 Aantal keer bekeken : 606
aantal reacties : 2 laatste : 2008-11-30
Ik ben esther 24 jaar, mijn vader heeft vroeger altijd al vogels gehad, fazante, papegaaien, duiven, kippen grasparkieten echt van alles, ook een jappanse nachtegaal die hij toen des tijds voor een paar guldens kocht, als laatste heeft hij grasparkieten gehad, die ik toen op 10 jarige leeftijd verzorg, en mee kweekte, na dat we verhuist waren heeft hij alles opgeruimd, maar nu 4 jaar geleden, heb ik de hobby weer opgepakt, wat mijn vader uiteraard erg leuk vond, mijn vader zou het niet meer willen, omdat hij er toen echt dag en nacht mee bezig was, ik ben begonnen met 6 grasparkietjes, en heb er nu 30, en een koppel valkparkieten, als ik advies nodig heb kan ik bij mijn vader terecht, in een andere voliére heb ik wat wildzang, maar die zijn van mijn vriend, ik vind het ontzettend leuk, en het is voor mij alleen maar hobby, en geniet er echt van, ook al heb ik ook al heel wat narigheid gehad, maar ja dat hoort erbij, ook al laat ik dan wel eens een traantje, ik hecht me erg aan de vogels, maar op dit moment gaat alles uitstekend, heb de laatste 2 jaar geen nieuwe vogels bij gekocht, en ik denk dat het daarom ook zo goed gaat, het risico met nieuwe vogels kopen, zijn ziektes die je mee neemt.
Gestart op : 2007-05-13 Laatste wijziging : 2008-11-22 Aantal keer bekeken : 7417
aantal reacties : 78 laatste : 2009-08-19
21/11/08 Nog maar 4 koppels over.
Het mooie is dat ik zeker weet dat zodra ik een huis met tuin krijg er weer vogeltjes zullen komen!
21-10-08 Gisteren de eerste paar kopers gehad, \'s-nachts erg lang wakker gelegen en zeer slecht geslapen. Het is niet anders.
18-10-08 TE KOOP: alle vogels ga ik toch verkopen i.v.m. stoppen met deze mooie hobby. Ik verkoop alles wat ik heb, dus kooien, kweekvogels, jongen enz enz. Voor info zie mijn advertentie op marktplaats.nl
Tot horens, Rutger
15-08-08 Zondag teruggekomen van vakantie en gelukkig is er alleen een Blauwe Gould pop overleden die al een tijdje er slecht uit zag.
14-06-08 Het Binsenjong is gisten uitgevlogen, wat is \'ie nog klein
08-06-08 De jonge Binsen maakt het prima, hij wordt goed gevoerd. Heb inmiddels wat nieuwe lades binnen gekregen voor de vlucht in het nieuwe hok, ik kan nu aan het bouwen beginnen.
24-05-08 Eergisteren 7 Goulds gekocht waaronder een OKPB pastel man en een RKWB pop die volgens mij zeegroen is.
Verder 1 2-dagen oude Binsen van een ervaren koppel.
Hallo allemaal,
Mijn naam is al 32 jaar Rutger Bakker ik woon samen en heb een dochtertje van 5 jaar.
Ik ben zo\'n beetje in Januari 2007, na zo\'n 10 jaar gestopt te zijn, weer begonnen met mijn huidige vogelkamer met uitsluitend Australische prachtvinken. Momenteel heb ik alleen nog maar Gouldamadines, Binsenastrildes en Bichenowastrildes.
Gestart op : 2003-10-16 Laatste wijziging : 2008-11-20 Aantal keer bekeken : 5507
aantal reacties : 8 laatste : 2011-06-13
hallo ik ben rolf wauben-keyzer en ik ben a zo 15 jaar bezig met vogls en ik hou me de laatse paar jaar bezig met forpussen en catharinaparkieten
ik ben ook lid van de speciaalclub van de Nederlandse Forpussen Club
Gestart op : 2008-11-18 Laatste wijziging : 2008-11-19 Aantal keer bekeken : 4201
aantal reacties : 7 laatste : 2009-03-30
Mijn naam is: Cor Schipstra, ik ben getrouwd met José en we hebben samen twee mooie dochters.
Ik woon bijna m\'n hele leven(37 jaar) al in Meppel.
Ben al met vogels aktief vanaf m\'n 7e jaar, ben begonnen met een koppeltje(kleine) grasparkietjes in een hokje aan de schuur bij mijn ouderlijk huis. Natuurlijk is de periode van 16-24 qua vogels een rustige tijd geweest, ik had wat belangrijkere zaken te doen, u begrijpt vast allemaal wat!
Ik was net getrouwd in 1997, en heb ook nog datzelfde jaar een voliere gebouwd en een 8-tal broedkooien aangeschaft voor personata\'s. Daar heb ik hele leuke kweekresultaten mee behaald.
In 2000 ben ik verhuisd naar mijn huidige adres en er was reeds een vogelschuur aanwezig, perfect toch!
De schuur was volledig betegeld dus was het gekrijs van de agaporniden bijna niet te harden, mijn broedkooien pasten daar niet en zo werd besloten op een andere vogelsoort over te gaan.
Na veel overwegingen zijn het kanarie\'s geworden, ben begonnen met resessief wit, daarna iets meer kleur met de isabel rood,roodivoor en later ook pastel, ondertussen verschillende kleurslagen uitgeprobeerd in de roodfactorige kanarie\'s. Uiteindelijk ben ik blijven steken in de pigmentvogels met rood mozaiek, de phaeo werd m\'n hoofdkleur, een paar mooie koppels aangeschaft en ook leuk mee gekweekt, en leuk meegedaan op verschillende show,s. Omdat ik ook nog wat koppeltjes van m\'n oudste dochter had zitten, duitse kuif geel, was het voeren van roodstof niet zo\'n heel goed idee, hoe zorgvuldig je ook was om het roodstof gescheiden te houden van de gele vogels, wisten ze toch vaak één of meerdere korreltjes op te pikken met alle gevolgen van dien.
Sinds 2008, heb ik besloten te stoppen met alle rood mozaieken en over te gaan op de geel mozaieken, ook wat minder koppels is de bedoeling, maar u weet allemaal wel hoe dat gaat, je hebt toch heel snel meer vogels op je hok dan in eerste instantie de bedoeling was. De bedoeling is dit jaar zo\'n 15 koppels.
Daarnaast ben ik dit jaar ook weer een beetje teruggevallen op de parkieten, en wel de neophema\'s, ik heb inmiddels een 5 koppels bourks zitten en 3 koppels eleganten voor de lutinokweek.
De bedoeling is dat er 4 koppels in grote broedkooien komen te zitten en 2 koppels in een aparte vlucht en 1 reservekoppel.(je weet maar nooit!)
Op dit moment ben ik nog bezig het hok te verbouwen en zo effectief mogelijk in te richten.
Mochten er dingen zijn die ik tot nu toe vergeten ben, dan zal ik die in de toekomst zeker aanvullen, en ook zal ik zorgen dat er binnenkort een aantal foto\'s te bewonderen zijn!
Groet, Cor