Vogelarena

Log In
 


Gebruikersnaam

Paswoord

Onthouden

Paswoord vergeten

Schrijf mij in!

 

 

 

 

 

 

 

   
Inhoud
   

   
Zoeken
 
   
Doorzoek deze site
met zoekvogels.nl
 
   
VogelArena.com
 

E-mail


   
Reclame
 





   


Haal je favoriete vogels in huis via: www.parrotartprints.com




De volière van mooie vogels
stuur mooie vogels een bericht
e-mail: Stuur email
geplaatst : 2008-05-17
laatste wijziging : 2008-10-31
bekeken : 2292
Inleiding
13082008 nieuwe foto\'s hallo mijn naam is john ben 38 jaar en ben al met vogels begonnen op mijn 8 ste maar sinds 2003 ben ik met neophemas begonnen,onder ander splendids eleganten,turquoisines,waarvan splendids en de turquoisine in roodbuik.
waarom ik hier mee begonnen ben is omdat ik de neophemas een pracht van een vogel vindt en ze mij rust geven en het is een genot om naar te kijken vooral als je het goed voor mekaar hebt en daar ben ik naar aan het streven,moet zeggen het lukt me aardig.
Afmeting nachthok
lxbxh= 3x4x2,10
Afmetingen buitenhok
lxbxh= 3x4x2,10
Indeling nachthok
vakken 18 stuks
Indeling buiten
aluminium voliere 4x3 in 5 vluchten
Vogels
splendids eleganten turquoisines met kweken zitten ze binnen en later gaan ze allemaal weer na buiten.
Beplanting
geen
Afstand tot buren
rijtjes wooning dus lekker knus tegen elkaar aan
Ligging
op het zuiden
Daglicht - Ramen
dag licht ramen
Verlichting
in alle hokken hangt er verlichting spaarlampen
Uren licht
12 uur
Verwarming
ja alleen vorst vrij te houden
Bouwervaring
ben zelf timmer man metselaar dus doe alles zelf
Materialen
hout,trespa en aluminium
Isolatie
geen maar doe ik nog wel
Ongedierte preventie
goed de hokken schoon houden en als het nodig u2 te gebruiken tegen luizen
Bouwjaar
1998
Voor- en Nadelen

Inpassing in de tuin
dat het zweervol achter thuis is voor ons,en gezellig.
Gebruik - Beschrijving
het ligt aan het weer maar als het slecht weer is doe ik savonds mijn hok dicht,maar aangezien hier nog veel katten lopen doe ik dat bijna elke dag want ik wil niet voor verrassingen komen te staan,en mijn vogels krijgen elke dag schoon eten en verswater en het komt maar heel zelden voor dat ik ze een dag over sla.
Slot
ik wou bij deze weg iedereen bedanken die mij geholpen hebt bij het vinden van de juiste vogels die ik nodig hebt om te kweken ,en de mensen waar ik contact met heb om samen gedachten te wisselen over mijn hobbie,
hier bij mijn dank.wat ik nog wel graag zou willen is dat ik meer met mensen in contact willen komen die ook in roodbuik splendid en opaline turquoisine hebben omdat graag nog meer rood in mijn vogels wil hebben.
ik hoop dat er mensen zijn dat zouden willen om mij daar bij te helpen.laat het me maar weten want mijn intresse is vrezelijk groot.
 

Foto's
Klik op een foto voor een vergroting




wat zie ik er mooi uit he





dit is mijn roodbuik grijsgroen overgoten





en dit is baasje hem zelf.





bonte fallow pop 08 heb ik net aan gekocht.





deze grijgroen opaline man heb ik net aan gekocht,hoop dat ik er veel plezier mee mag hebben.het is een mooie man .





een koppel grijsgroen man split opaline en pop grijsgroen





mooie forse grijsgroen pop turquoisine





wat ben ik een mooie vogel om te zien vliegen he,grijsgroen opaline man





zo ziet het er van binnen mijn hok uit.





en zo aan de over kant.in totaal 16 broed vakken





mijn koppels lutino man x goudgeel pop lutino man x grijsgroen pop, en daar zit nog een lutino pop die gaat tegen een isabel man alle roodbuik.





2 koppels eleganten,wildkleur man split fallow x bonte fallow pop bonte man split lutino x bonte cinamon pop.





2 pastel opaline turquoisine mannen en een wildkleur man splendid split lutino,deze gaan mee doen aan een tentoonstelling van mijn vogel vereniging.





mijn aangekochte vogels,grijsgroen cinamon pop,grijgroen man split cinamon,grijsgroen pastel pop,en pastel grijsgroen overgoten pop en een eigen kweek opaline split voor pastel opaline.





deze splendids koppels moet ik nog sorteeren.





en deze horen daar ook bij.





deze vogels gaan ook naar het tentoonstelling,2 opaline mannen split voor pastel,en een pastel opaline pop turquoisine.





mijn mooie koppel grijgroen turquoisine.






Reactie's op deze volière:

digipeet58
Website member


2008-05-18 - 15:50:37


leuke omschrijving.
alles zelf doen, geeft de beste voldoening.
goed voor de vogels zorgen, dan komen jongen vanzelf (als beloning)
dat doe je al, dus.......
succes en heel veel plezier met onze leuke vogelhobby.
en ... hopenlijk snel wat foto's.
mvg. Peter

Bok
Website member


2008-05-19 - 05:52:35


Hallo John,

Als eerst welkom hier op vogelarena.
Je omschrijving klinkt veel belovend,ik hoop dat je binnenkort ook wat foto's gaat plaatsen van je vogels en voliere.
Wat al helemaal mooi is , je hebt dezelfde soorten vogels (neophemas)als mij,waar ik er dan ook meerdere koppels van heb zitten,daarbij komt ook nog eens dat jij in Oude Pekela woont en ik in Nieuwe Pekela,dus bij belangstelling van jou kant (aan mij zal het niet liggen) een mooie gelegenheid om elkaar eens op te zoeken,om wat van gedachten te wisselen over onze gemeenschappelijke hobby,het houden van neophemas.
Ik wens je veel geluk met je vogels en een goede kweek gewenst,als ik je omschrijving zo lees moet dat met jou goede zorg voor je vogels zeker wel goedkomen.

mvg
Henk.

mooie vogels
Website member


2008-05-20 - 20:02:21


hoi peter
dank je wel voor je reaxtie ja alles zelf doen geeft altijd een lekker gevoel,omdat je zelf altijd in je vogelhok bezig bent,en dan ga je weer veranderen ziet het er eens heel anders uit en dat vindt ik gewoon mooi.
en ik probeer alles voor mijn vogels te doen wat er maar in mijn macht is,geef toe lukt me niet altijd maar gaat me wel goed af moet ik zeggen.maar mijn vogels is mijn alles en daar komt niemand mij aan.

mvg.john

mooie vogels
Website member


2008-05-20 - 20:07:55


hoi henk
ook jij bedankt voor je reaxtie,ben blij dat je er op gereageerd hebt want het was al je tijdje geleden dat we me kaar gesproken hebben,ik hoop dat alles goed gaat thuis en neem wel zo snel mogelijk contact met je op,dan kunnen we even gedachten wissellen,ook aan mij zal het niet liggen dus bij deze.
de groeten en aan je vrouw en je hoort zo snel mogelijk van mij.
mvg.john

vingerhoed
Website member


2008-05-25 - 08:06:24


Hoi John,

Ziet er allemaal schitterend uit bij jou !!! Zo te zien lukt de kweek perfect bij je. Hoop dat je veel jongen op stok krijgt en geniet van deze mooie hobby.

groetjes raymond

mooie vogels
Website member


2008-05-25 - 20:15:51


dank je wel raymond ik zal mijn best doen en ben blij dat je het mooi vindt,en ik wens je het de zelfde toe.
groetjes john

Neophemagek
Website member


2008-07-14 - 21:19:15


Hoi John
Zit er allemaal top uit.
Nog veel plezier met je vogels.

mooie vogels
Website member


2008-07-16 - 23:44:35


dank je neophemagek dat vindt ik mooi om te horen.jij ook veel plezier met u vogels

groetjes john

Jacquin
Website member


2008-07-18 - 16:16:03


Hallo John,
Mijn complimenten voor je mooie vogels.
Ziet er allemaal heel goed uit.
Succes gewenst met de kweek.
Groetjes Jacquin

mooie vogels
Website member


2008-07-19 - 17:13:04


hoi jacquin dank je voor je reaxtie ik wens jou het zelde toe toe met het kweken.
mvg john

Bok
Website member


2008-07-25 - 23:25:44


Hallo John,

Als eerst mijn dank voor je bezoek aan mijn site,
en excuses voor mijn late reactie.
Ik ben nogal druk geweest met het perfectioneren en uitbreiden van mijn voliere's
Het ziet er bij jou ook als vanouds perfect uit hoor!

mvg
Henk.


pier
Website member


2008-08-11 - 12:47:29


Hallo John

Hier zijn we dan met een tegenbezoek John.Bedankt voor de lovende woorden over mijn vogels.Voor jouw wil ik hetzelfde zeggen.Proficiat met je vogels en veel succes in de toekomst.

Groetjes,
Pierre

john spa
Website member


2008-08-22 - 14:35:07


He die John hoe gaat tie? Zoals ik kan zien ziet je site er weer toppie uit. Mooi.Oja wat heb ik gehoord er was ook een jarig, maar wie ook al weer? Was dat een John? Op naar de 40 We wensen je hier vanuit Westerlee een fijne dag toe. Oja en voordat ik het vergeet VAN HARTE GEFELICITEERD ook je gezin natuurlijk. Groetjes en fijn weekend John Spa en fam.

Adri Roetman
Website member


2008-08-23 - 22:17:18


Hoi John,

Mijn komplimenten voor je collectie vogels.
Heel veel succes met deze mooie hobby.
Tot horens of ziens.

Adri Roetman

frank_ursela
Website member


2008-08-31 - 17:35:32


Hoi John

Prachtig ,de voliere van je .
Alles ziet er perfect uit , ook de vogels .
Ikzelf heb ook geen grote parkieten soort , n.l de swiftparkiet ( 10 kweekkoppels , kijk maar eens ) ook een prettige vogel soort om te hebben !
Jij zelf hebt het natuurlijk ook goed voor elkaar, ga zo door.
veel succes met je mooie hobby , John .

m.vr.gr Frank


digipeet58
Website member


2008-09-16 - 21:25:41


mooie foto's.
prachtige kleuren hebben jouw vogels.
en alles zelf gedaan en heel erg mooie vogels;
jij kunt ontzettend trots zijn.
heel veel succes nog.
Peter

mooie vogels
Website member


2008-09-23 - 14:40:09


hoi peter
dank je wel voor het het kijken en voor je reaxtie.ik ben ook echt heel trots op mijn vogels en doe er echt ook van alles aan om zo selatiev te kweken en er zo mooie rood er uit te halen.nogmaals bedankt.

gjbneophema
Website member


2008-10-19 - 20:10:55


he john even een berichtje van mij uit appingedam alles ziet er goed uit bij je
en de koppeltje die ik van je gekocht heb (de cinnemonnen) hebben op dit moment 4 eieren
groetjes van mij uit appingedam



Opgeven reactie

Voor het plaatsen van een reactie, dient u ingelogd te zijn.




Er zijn in totaal 119 bezoekers op de site, waarvan 26 leden.

Aantal mensen in chat: 1
Kristof,
Copyright Jan Brinkers 1998-2007,
Laatste update: 21 juli 2008
e-mail: webmaster@vogelarena.com
Goedkope hosting / webhosting of een Gratis forum