De extra opmaak mogelijkheden zijn tijdelijk bij het overzicht van de volieres verwijderd (plaatjes, kleuren, links ed). Als u de volieres zelf bekijkt, is de extra opmaak nog wel aanwezig.
Gestart op : 2005-02-11 Laatste wijziging : 2007-10-26 Aantal keer bekeken : 4115
aantal reacties : 4 laatste : 2008-03-29
hoi
ik ben een beginnende hobbykweker van aga\'s en valkparkieten uit belgie ( sint truiden)
ik ben 21 jaar en ben nog maar een jaar met vogels bezig
wat de schuld is van mijn vader
die altijd verhalen vertelde over mijn grootvader en zijn vogels
het begon met kanaries en dan 2 aga\'s
ondertussen zijn daar ook 3 valkparkieten bij gekomen
en sinds kort 3 zebravinken ,1 bandvinken,7 grasjes en een pauw
WEER 2 VALKPARKIETEN POPJES BIJ
Gestart op : 2006-12-20 Laatste wijziging : 2007-10-18 Aantal keer bekeken : 2252
aantal reacties : 2 laatste : 2008-04-18
!!Nou een tijd afwezigheid, Inmiddels de hele voliere verbouwd en ruimte zat!!! Hallo, Leuk dat je even bij mijn voliere komt kijken. Mijn naam is Michiel Poolman 16 jaar ik woon in Rouveen Overijssel, ik heb eerder altijd al wel eens vogels gehad in kooien maar, ik wou eens een keer een voliere waarin ze meer beweging vrijheid hadden en waar ze beter tot hun recht komen. Dus heb ik met mijn vader in het voorjaar van 2005 een kleine voliere + nachthok gebouwd voor mijn lachduiven die ik toen had.
Gestart op : 2005-10-20 Laatste wijziging : 2007-10-14 Aantal keer bekeken : 1210
aantal reacties : 1 laatste : 2008-04-18
Hallo mijn naam is Rene Veenstra, woonachtig in Kollum, dit ligt in Friesland tussen Leeuwarden en Groningen in. In mijn 9 tal volieres kweek in met verschillende soorten vogels, voornamelijk Australische parkieten (valkparkieten, pr.rosella, Barnard parkieten, Turquiosine parkieten en roodrugparkieten)
Gestart op : 2005-12-11 Laatste wijziging : 2007-10-08 Aantal keer bekeken : 6988
aantal reacties : 35 laatste : 2008-04-18
Hallo ik ben Tseard Rinsma en ik woon in Wijnjewoude (Friesland) en ik ben 16 jaar. na een lange afwezigheid op vogelarena heb ik de draad weer een beetje opgepakt en hou ik jullie weer op de hoogte van mijn vogels en alle veranderingen.
ik kweek met roodrug en catharina parkieten, en dat bevalt Super.
***************************************