De extra opmaak mogelijkheden zijn tijdelijk bij het overzicht van de volieres verwijderd (plaatjes, kleuren, links ed). Als u de volieres zelf bekijkt, is de extra opmaak nog wel aanwezig.
Gestart op : 2004-08-26 Laatste wijziging : 2012-08-19 Aantal keer bekeken : 17185
aantal reacties : 35 laatste : 2009-10-30
Mijn naam is Cor, ben woonachtig te Bergen op Zoom.
Ik ben al weer zo\'n 30 jaar bezig met het kweken van vogels.
In het begin met agaporniden, later met neophema\'s.
Op dit moment een beetje overgegaan naar wat andere soorten.
Foto\'s volgen binnenkort.
Gestart op : 2009-01-04 Laatste wijziging : 2012-08-13 Aantal keer bekeken : 2351
aantal reacties : 2 laatste : 2012-06-06
In 1982 ben ik als 9 jarige vogelaar begonnen met wat neophema\'s en valkparkieten. Een voliere bij mijn ouders in de tuin was al snel te klein, de vlucht van 1 x 3 werd uitgebouwd naar 2 x 3. Mijn interesse in papegaaien was al snel gewekt door een collega van mijn vader. in 1989 kocht ik van de opbrengst van mijn kweek resultaten van dat jaar mijn eerste koppel meyer papegaaien, deze hadden binnen 3 maanden het eerste nest van 6 eieren, dus 2 poppen was het resultaat. Bij een 2 tal liefhebbers kocht ik 2 mannen en zo is mijn papegaaien liefhebberij begonnen. Nooit is mijn doel geweest om een gigantisch uitgebreide collectie op te zetten. Kwaniteit zegt me niets, kwaliteit is wat de vogelhobby op den duur kan redden. Jaren lang verdiep ik mij in de achtergronden van soorten en zo ben ik in 1999 betrokken geraakt bij het eerste particuliere stamboek van Nederland de PSN. Samen met vele serieuze kwekers en liefhebbers proberen we daar inhoud te geven aan de vogelhobby. Mijn droom is om binnen nu en 10 jaar op een professionele manier een kleinschalige kwekerij met kwalitatief top vogels op te zetten waarbij welzijn van de dieren en kwaliteit van leven boven aan staan.
Gestart op : 2008-09-04 Laatste wijziging : 2012-08-08 Aantal keer bekeken : 8010
aantal reacties : 9 laatste : 2012-02-04
ben begonnen met de hobby in 1999.
hou me vooral bezig met prachtvinken en insekten en vruchten eters.heb div volieres gehad omdat je elke keer wel weer een verbetering ziet of juist de verbetering niet werkt.
Gestart op : 2012-08-04 Laatste wijziging : 2012-08-05 Aantal keer bekeken : 4279
aantal reacties : 5 laatste : 2012-08-05
Sinds 4 jaar kweek ik splendid parkieten in wildkleur, bourkes wildkleur en rose bourke parkieten. De wildkleur splendids wil zo zuiver mogelijk houden doormiddel van strenge selectie bij aankoop van nieuwe vogels, geen rood tussen de poten, volle rode borst met strakke scheiding naar gele buik, geen groen tussen gele veren onderkant staart, geen blauwe waas over groene verenpak en mooie donkerblauwe kop kleur.
Gestart op : 2009-09-23 Laatste wijziging : 2012-08-05 Aantal keer bekeken : 4071
aantal reacties : 3 laatste : 2012-08-05
kweker van agaporniden en papegaaien
altijd al agaporniden gekweekt ben begonnen met de roseicollis nu de laatst 15 jaar al weer fischeri`s en de laatste jaren ook amazone`s en grijzen