henkdelaat
Website Member
Posts :1328
|
2015-12-22
-
16:52:45 |
|
Ga het ook eens met knoflook proberen.
Heb in Mei dit jaar een broedrijpe Solomon Edel pop gekocht en die is na 5½ maand eerst haar staart veren gaan plukken en met 6½ maand zich op de rug en borst helemaal kaal gaan plukken.
Sommige Edels staan bekend dat ze ruw in de veren komen als ze veel in de nestkast zitten maar dit heb ik nog nooit mee gemaakt.
Henk,
|
Erik D.
Website Member
Posts :185
|
2015-12-22
-
19:46:41 |
|
ik geef de lookpoeder van imne is wel redelijk sterk is zeker geen aanrader voor in de huiskamer daar deze geweldig stinkt maar het helpt effectief wel kijk maar eens op mijn voliere daar kan je de pop zien grt en nog een goede en gezonde eindejaar aan allen van Vogel Arena
|
Antonia
Website Member
Posts :1945
|
2016-05-16
-
21:51:01 |
|
Ik heb deze vlokken inmiddels in huis, ben benieuwd of het wat doet. Vogels, ook niet-plukkers zouden er een mooiere verenpak van kunnen krijgen.
Nu zien de meeste vogels er hier perfect uit, maar heb 2 plukkers en 2 vogels die er wat pluizig uitzien op de buik.
Eens zien of er over een poosje verschil te zien is..
Ik geef het eenmaal per week door een gebakken eitje 
|
parrotmaniak
Website Member
Posts :581
|
2016-06-08
-
01:38:34 |
|
Wat denken jullie hiervan :
Bij mij zitten de plukkers allemaal op de verharding ,dus tegels of beton
En bij de mensen die ik ken met een gewone grond bodem zie ik geen plukkers .
Het is maar een gedachte
|
Lotti
Website Member
Posts :55
|
2022-11-18
-
21:42:46 |
|
Dag Antonia, las in dit oud topic dat je de anti pluk vlokken in huis gehaald had. Was nu benieuwd of het geholpen heeft ? Iemand anders het ondertussen geprobeerd ?
|
marc1
Website Member
Posts :410
|
2022-11-22
-
06:51:30 |
|
Komt ook stuk verveling bij.
Heb een pop die plukt de jongen, niet ernstig, maar fraai is het niet, jongen van deze pop plukken zelf niet, dus erfelijk is het niet echt.
Nu heb ik afgelopen jaar om de paar dagen een pluk grof hooi ih blok gelegd, plukken over, maar wel blijven herhalen tot ze uitvliegen.
Factor verveling of overdreven liefde voor de jongen is dus in mijn geval de oorzaak
|
parrotmaniak
Website Member
Posts :581
|
2022-11-29
-
20:46:45 |
|
en stress is een grote factor
ik had vorig jaar een halsband man die achter de pop aan jaagde , tot bloedens toe
die heb ik 2 slagpennen half af geknipt binnen een week helemaal geplukt
alleen de kop niet omdat hij daar niet bij kon
en de pennen niet
maar wel drie jongen
na de rui zijn de pennen natuurlijk goed teruggekomen maar het plukken wordt een tik en gaat vrijwel nooit over is mijn ervaring
maar zoals bij veel dingen bevestigd de uitzondering de regel
ik had een man halsband die de slagpennen kapot beet .5 jaar lang
na de rui direct weer beginnen
het 6e en 7e jaar puntgaaf
nooit meer gebeten
wie het weet mag het zeggen
|